Atostogos ir įkvėpimas

by | Spa 7, 2016 | Atradimai, Įkvėpimui

Atostogos kurių nereikia prašyti darbdavio, kurias galiu leisti sau pati – pats smagiausias dalykas. Atostogauti galiu kada tik noriu ir kiek noriu :] žinoma, kad galėčiau  turėti keletą laisvų dienų, atidirbu su kaupu, bet kol tai mane džiugina – nieko nesiruošiu keisti…

Šiandien prasideda mano rudeninės atostogos Prahoje, o dabar dalinuosi įspūdžiais parsivežtais iš Londono prieš riebią savaitę.

Taigi, mano didžiausias atradimas Londone – BRICK LANE

Brick Lane - street art

Čia norėjau apsilankyti, nes žinojau vieną faktą – kad šiose gatvėse yra labai daug street art‘o. Bet vos išlindus iš Shoreditch stoties supratau, kad ši vieta yra kažkas tokio, kažkas – kas man labai patinka, kas turi savo nuotaiką ir yra tai, kas mane labiausiai žavi visuose miestuose (jeigu pavyksta atrasti). Pirmą dieną vaikštinėjau su vaikais ir grožėjausi visais matomais grafičiais, nesilioviau šypsotis ir kvailioti :]

bl-1

bl-3

bl-2

bl-8

bl-9

Smagiausia buvo rasti „Lietuvą“ šiose spalvingose gatvėse ir sutikti keletą draugų – kolegų iš gimtinės, kuriuos supažindinau su savo pamėgtu Brick Lane’u Londone.

bl-10

Taip jau nutiko, kad kiekvieną dieną ar vakarą vis ten pavažiuodavau, nes man reikėjo tos šiuolaikiškos gatvinės nuotaikos, tos aplinkos ir žmonių, kurie yra ten. Neturėjau jokio plano ką pamatyti, kur „užsičekinti“, tiesiog vaikščiojau ir „gėriau“ viską kas buvo aplink. Užsukau į keletą galerijų, kuriose buvo ekspozicijos iš „London Design Festival 2016 “.

bl-5

BOXPARK – šiuolaikiškas konteinerių kvartalas, kuriame daugybė butikų, kavinių ir barų. Dieną gali apsipirkti ir užkąsti, o vakare tikrai rasi barą su patinkančia muzika  ir kokteiliais.

bl-4

Dar viena nuostabi diena, pilna įkvėpimo, dizaino tendencijų ir atradimų, praleista „London Design Fair“ (tame pačiame Brick Lane‘e). Paroda, kurioje savo darbus pristatė dizaineriai ir prekiniai ženklai iš viso pasaulio. Tiesiog vaikščiojau ir negalėjau liautis stebėtis kiek daug įdomių dalykų žmonės sukuria. Kaip paprasti daiktai su minimaliom dizaino detalėm gali virsti tikrai ypatingais produktais. Tikiu, kad visi šie jauni dizaineriai ir yra tie, kurie įkvepia ir patyliukais formuoja tai, kuo pasaulis kvėpuos ir gyvens artimiausiu metu.

bl-6

Ir negaliu nepaminėti sekmadieninio pasivaikščiojimo po Brick Lane‘o vintažines parduotuvėles. Sekmadienį čia didžiausia koncentracija stilingų ir hipsteriškų šmirinėtojų, kurie matuojasi ir dar kartą matuojasi ir perka, ir toliau tobulina savo įvaizdį. Taip visi mes tai darom, tik dažnai mėgstam sakyti, kad „ai, taigi čia tik dar vienas juodas megztukas mano garderobe“ – bet TAIP mūsų išvaizda yra tai, kas mums suteikia pasitikėjimo. Vienam reikia ryškios gėlėtos suknelės, kitam klasikinių Levis‘ų, skrybėlės, o kitas tiesiog gerai jaučiasi mūvėdamas juodus džinsus ir nutįsusį megztinį. Žodžiu – gavau didelę dozę grožio, stiliaus ir vintažo!!!

bl-7

Labiausiai džiaugiuosi, kad per kelias dienas Brick Lane‘ą mačiau pačiom įvairiausiom spalvom. Kuomet tuščios gatvės ir gali mėgautis išpieštais pastatais niekieno netrukdomas. Kuomet pagrindinės gatvės užkimštos tatuiruotų, ūsuotų, barzdotų hipsterių ir stilingų jų damų. Tai tikrai verta pamatyti! Net jeigu pats tuo ir negyveni, pamatysi kuo gyvena kiti!

Aš svajočiau apie tai, kad mūsų Vilniaus Naujamiesčio rajonas ir toliau plėtotųsi ta pačia linkme, kuria juda dabar, kad lofto kiemo renginiai būtų vis dažnesi, kad Peronas visada būtų atviras ir pasiekiamas ir kad būtų kuo daugiau kūrybinės ir kultūrinės erdvės mūsų mieste… ir kad vieną dieną naujamiestis būtų mūsų Brick Lane‘as!

img_9732

Renginys šeimai Mindaugo karūnavimo dieną Lofte

loftas

‘One Day Store’ – sekmadienis Perone

peronas-2

dsc00165

peronas-1

Tiek atradimų ir sąsajų šiam kartui ;] Smagaus ir įdomaus jums savaitgalio!

O aš šoku į džinsus ir lekiu tyrinėti naktinės Prahos! Artimiausias keletą dienų pažadu aktyvų savo instagramo profilį su naujienomis iš Čekijos ;]

Su meile ir šypsena, Laura