Laikas sau – atsinaujinome!

by | Sau 11, 2017 | Be kategorijos, Dizainas

Bruknės dizainas kaip mūsų bendras projektas startavo maždaug prieš keturis metus ir buvo paleistas į gyvenimą su mintimi, kad vieną dieną jį nušlifuosime ir apvilksime gražiu rūbu. O dabar dirbam, dirbam, lekiam, lekiam. Turbūt visi žino posakį apie tai, kad nėra nieko pastovesnio už laikiną:) arba batsiuvys – be batų:)

Taip, mes tikrai be tų batų vaikštome senokai ir kartais nesmagu, bet vis atidėliojame su pasiteisinimu, kad nėra laiko. O tiesa turbūt ta, kad susikurti logotipą sau yra kur kas sunkiau nei kitam. Galvoje pieši įvairiausias formas ir ieškai tinkamiausių, eskizuoji, vėl galvoji ir padedi į šoną susigulėti. Taip prabėga metai ir, kol nenusistatai termino, tas kažkada užtrunka ilgokai. Poreikis atrodyti kokybiškai niekur nedingo ir vieną dieną susėdusios nutarėm, kad net tarp daugybės darbų turime rasti laiko sau ir naujus metus pradėti pasikeitusios.  Jums kuriame logotipus, vizitines korteles, produktų etiketes, padedame susitvarkyti Facebook stilių, o sau laiko nerandame. Taigi, pradedame naujus metus naujais batais:)

bruknesdizainas_logo_aprasymas_2017

Prieš kuriant naują logotipą galvojome ir apie mūsų komunikaciją, apie tai kokias mus mato esami ir būsimi klientai. Tiesa ta, kad dažniau mus žino kaip dekoratores, bei merginas kuriančias gražius kvietimus ir kitą vestuvių spaudą. Taip, mes tai darome:) Taip pat mes dirbames su verslo klientais – kuriame logotipus, plakatus, iliustracijas. Tik iki šiol šių darbų neparodėme Jums. Turbūt todėl, kad kartais viską paleidžiame plaukti pasroviui, o srovė nuneša truputį ne ten, bet mes optimistės – svarbu laiku pakeisti kryptį.

Todėl šiuos metus pradedame su nauju logotipu ir dviem atskirais facebook profiliais. Visas kvietimų ir vestuvių spaudos naujienas rasite FB / bruknesvestuves. Na, o nuo pradžių kurtame FB puslapyje dalinsimės mūsų kurtais logotipais, plakatais, info-grafikais ir kitais dizaino darbais.

Šiąnakt su Laura, ruošdamos atnaujinti portfolio,  peržiūrėjome be galo daug mūsų kurtų dizainų ir prisiminėme tuos puikius ir įdomius žmones su kuriais teko dirbti. Gera prisiminti…

Su gera nuotaika, miego trūkumu ir šypsena,
Laura ir Inga