Mes ir pačios to nesitikėjom

by | Vas 26, 2016 | Atradimai

Tai pirmasis įrašas mūsų su Laura tinklaraštyje. Ilgai svarstėme ar verta savo atnaujintoje svetainėje turėti vietą tekstui. Nusprendėme, kad ne. Tai papildomo laiko ir pastangų reikalaujanti veikla, kuri įpareigoja nuolat rašyti. O juk mums didžiausią džiaugsmą teikia vaizdai, dizainas, stilius, atspausdintas kvietimas ar plakatas.

Tačiau taip jau gyvenime nutinka, kad nors esi sau pasakęs, kad rašymui neturi laiko ir pakankamai motyvacijos, užsimanai rašyti. Apie dizainą, apie kitokį gyvenimo būdą, požiūrį į darbą ir profesiją. Todėl vieną vakarą skambinu Laurai ir sakau, kad vis tik noriu rašyti tinklaraštį. O Laura juokiasi sakydama, kad ruošėsi man pasakyti tą patį. Tai tik vienas iš tų pavyzdžių, kai mes galvojam apie tuos pačius dalykus tuo pačiu metu. Turbūt todėl mums taip lengva dirbti kartu. Nors esame labai skirtingos ir charakteriais ir gyvenimo būdu, turime be galo daug panašių minčių, vertybių ir tikslų.

Abi sutarėme, kad tinklaraštį rašysime, nes norime pasidalinti savo mintimis, požiūriu į dizainą, stilių ir net gyvenimo būdą. Tai taip pat puikus būdas jums apie mus sužinoti šiek tiek daugiau. Tikiu, kad ne visi turi laiko skaityti tinklaraščius ir apie dizainerius kalba jų darbai, bet taip pat tikiu, kad kažkam bus įdomu kas jiems kuria logotipą ar vestuvių kvietimus.