Metų pažadai

by | Sau 3, 2017 | Apie gyvenimą...

Naujuosius dažnai pasitinkame žadėdami sau būti linksmesniais, lieknesniais ir visaip kaip geresniais. Ir manau, kad tai yra gerai:) Noras siekti savo tikslų ir svajonių yra šimtą kart geriau už sarkastiškus juokelius apie tai, kaip vis tiek nieko nepavyks. Todėl tikėdama, kad visi gali keistis, jei tik to nori, pradėjau metus su keletą pažadų sau.

Šiemet noriu daugiau šypsotis, daugiau piešti, atidžiau klausytis, įprasti sportuoti, sumažinti daiktų kiekį namuose ir savo gyvenime, na ir vienas iš didžiausių pažadų – kasdien nufotografuoti vieną daiktų kompoziciją. Tokiu būdu bandysiu išmokti geriau naudotis savo jau senokai turimu, bet mažai naudojamu fotoaparatu ir lavinti kompozicijos įgūdžius. Man labai patinka „dėlioti“ daiktus tol kol jie nuotraukoje randa tinkamą vietą, kol atrodo patraukliai ir gal net geriau, nei yra realybėje. Mane visada žavėjo daiktų ar produktų fotografija. Tik va skaityti techninius aprašymus ir mokytis fotoaparato valdymo gudrybių sunku prisiversti:) O dar kai pasisuka reikalai apšvietimo tema, tai pakeliu rankas. Norėčiau tik sugalvoti stilistiką, sudėti viską į vietas, parinkti fonus ir laukti kol kas nors suvaldys visą tą įrangą.

Su Laura esame dirbusios keliose produktų fotosesijose kaip stilistės / dizainerės ir tai man labai patiko. Norėčiau turėti daugiau tokių darbų, nors žinau, kad Lietuvos rinka maža ir dar daug jaunų gamintojų ar produktų kūrėjų negali sau leisti kartu su fotografu samdyti dizainerį. O gal ir žinių trūksta, kad toks specialistas reikalingas norint turėti gražias ir kokybiškas produktų nuotraukas. Vis tik tikiu, kad augame ir dizainerių produktų fotosesijose reikės dažniau. O aš tuo tarpu pasimėgaudama mokysiuosi, nes turiu norą nuolat tobulėti. Turbūt todėl kasmet susigalvoju naujų pažadų sau:)

Šiandien fotografavau savo naujas knygas, kurias artimiausiu metu ketinu skaityti. Kol susitariau su Majumi, kad nelystų prieš objektyvą, prisistatė Fėja (šuo) ir įsitaisė tiesiai ant kompozicijos:)

Knygos ir mopsas

Tikiu, kad bus sunku kasdien rasti tam laiko, kartais truks idėjų ką fotografuoti, nuotaikos ir pan. Bet aš mokausi nesiekti tobulybės visame kame, nes tai trukdo imtis naujų dalykų. Mintis, kad galbūt nepavyks, kad nesukursi nieko originalaus verčia nesiimti nieko. Todėl net jei ir nepavyks kasdien, bent jau 100 kompozicijų per metus būtų puiku:) O ir metų pabaigoje matysiu kuo gyvenau!

Su šypsena,
INGA