Rožinė – pati gražiausia spalva žemėje

by | Lap 8, 2016 | Įkvėpimui, Tendencijos

Savaitgalį mes sėmėmės įkvėpimo konferencijoje „What‘s next“, daugybė pačių įvairiausių minčių nugulė mūsų užrašinėse, darbo kalendoriuose ir nepaliaujamai kunkuliuoja galvose. Reik viską sudėlioti ir pasinaudoti nauja išgirsta informacija, o su jumis dalinuosi meile ROŽINEI spalvai.

Taip – tai nėra kažkokia didelė naujiena, bet po to, kai, vienos ryškiausių kūrybinių agentūrų Europoje – SNASK – įkūrėjas Magnus Berg,  patvirtino šmaikščiu savo agentūros darbuotojų fotoportretu – supratome, kad mūsų dėmesys, simpatijos ir meilė šiai spalvai visada buvo šalia. Inga tą pačią minutę savo FB profilyje pasidalino SNASK nuotrauka ir šią spalvą įvardijo kaip „PINK is NEW BLACK“.

file-06-11-2016-23-08-51

Taigi, kas toliau? O toliau keletas drąsių pavyzdžių iš pasaulio ir Lietuvos.

Saulius Prūsaitis – man labai patinka jo gyvo garso koncertai, o mano šeimos nariai puikiai moka atkartoti užkrečiantį jo juoką, kuris kaip koks energijos užtaisas pripildo visus namus. Ir šis personažas (lai neįsižeidžia, kad jį taip vadinu :] ) tikrai yra ypatingas – vien jo naujojo solinio albumo „Vaikas iš didelės raidės“ reklaminė kampanija nepakartojamai ROŽINĖ!!

saulius-prusaitis-vaikas is didziosios raides

Ar dar drįs kas nors teigti, kad Lietuvoje mes neinam koja kojon su pasauliu? Nemanau – mes lekiam tokiu pat greičiu kaip ir visas pasaulis, tik esam pakankamai kuklūs ir santūrūs tai pripažinti. O jei būdami santūrūs galime būti drąsūs, įžvalgūs ir optimistiški – tai galim pasveikinti patys save ir visus aplinkui :]

Didžioji dalis mūsų kūrybinių projektų yra susiję su vestuvėmis, todėl mes drąsiname nuotakas imtis rožinės spalvos iššūkių savo šventėje ir į šią spalvą pažiūrėti nauju, moderniu ir susižavėjimo kupinu žvilgsiu. Išdrįskit ir rožinei vestuvinei suknelei pasakykit – TAIP!  (Apie 2017-ųjų tendencijas skaitykite Fashionista).

bridal16-32

Praėjusį sezoną viso pasaulio nuotakos buvo pamišusios dėl DONUT sienelės – vietoj standartinio desertų stalo, o rožine DONUT sienele savo socialiniuose tinkluose buvo pasidalinta  neįtikėtinai daug kartų.

rozine DONUT sienle

Tai skani, žaisminga, romantiška ir be galo optimistiškai nuteikianti spalva. Rožinė kaip ir raudona yra oficiali, meilę simbolizuojanti spalva (raudona – širdis ir aistra, rožinė – tai romantika ir žavesys). Kodėl nepasisėmus čia įkvėpimo?!

bruknesdizainas_rozine-vestuvems

Ir netikėtai išpažinus meilę šiai spalvai nusprendžiau pražvelgti  jau įgyvendintus projektus ir likau nustebus, kad iš tikrųjų ne taip jau mažai rožinės spalvos skirtingų derinių mūsų darbuose.

bruknesdizainas_kvietimai

Sulankstomi kvietimai Aurelijos iš Lapės vestuvių jauniesiems. Šis projektas man buvo vienas smagiausių ir labiausiai džiuginančių. Ir keletas užkulisio akimirkų gaminant tūrinę lankstinių kanceliariją vestuvių šventei: keli rožinei atspalviai derinyje su pilka ir sidabrine.

bruknesdizainas_rozine-vestuvems6

Romantiški „nude“ spalvos kvietimai su paukščiukų simboliu.

vestuviu kvietimai bruknesdizainas

„Nude“ – labai subtili ir švelni rožinė – ją puikiai pritaikome tiek romantiškoms, tiek rustic stiliaus vestuvėms. Sulankstomi kvietimai su kišenėle ir papildomom kortelėm Dvelkia laime vestuvių planuotojų jauniesiems.

bruknesdizainas_kvietimai_nude

„Nude“ derinyje su auksu – klasika ir lengva romantika Lapės vestuvės jauniesiems.

bruknesdizainas_rozine-vestuvems7

Kvietimai knygelė – švelniai rožinė derinyje su mint spalvos akvarele lietais augalų motyvais.

bruknesdizainas_rozine-vestuvems2

Kvietimų ir kanceliarijos rinkinys Vaidos ir Juliaus romantiškai šventei, bei be galo saldus ir įvairiausius rožinius atspalvius apjungiantis desertų stalas karaliavęs „Margio krante“.

vestviu kvietimai ir kanceliarija rozine

bruknesdizainas_rozine-vestuvems5

Ir dar vieni drąsūs ir ryškūs jaunieji, kurie leido savo šventę užpildyti pačia didžiausia galybe rožinės, o kad viskas būtų dar saldžiau, romantiškiau ir ryškiau – plėtojome LOVE IS… temą.

bruknesdizainas_rozine-vestuvems3

bruknesdizainas_rozine-vestuvems4

Mėgaukitės visais raudonos atspalviais – pačiais švelniausiais kaip „nude“, pačiais ryškiausiais kaip „pink“, ar sodresniais kaip „ciklamenas“, o gal pačiais giliausiais kaip „marsala“ – tereikia išdrįsti.

Su meile ir šypsena, Laura.