Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019

by | Sau 23, 2019 | Atradimai, Įkvėpimui, Tendencijos, Dizainas, Vestuvės, Vestuviniai kvietimai

Naujas vestuvių sezonas jau čia! O su juo ir nauji vėjai vestuvinių kvietimų dizaino pasaulyje. Daug kardinalių pokyčių gal ir nematyti, bet keletas tendencijų sėkmingai įsitvirtino ir nežada trauktis – 2019 vestuvių sezonas bus dar modernesnis, drąsesnis ir be abejonės, spindės individualumu. Tad kviečiame pasižvalgyti!

Vaško antspaudai

Pinterest platybės mirga nuo įvairovės, pritaikomumo galimybių ir dizaino sprendimų.  Vaško antspaudais puošiami ne tik vokai, bet ir kvietimų dėkliukai, dėžutės,  po vaško antspaudu dedami kaspinai, gėlių žiedai, džiovintos augalų šakelės. O ką jau kalbėti apie paties vaško spalvų įvairovę ir antspaudų dizaino motyvus. Vaško antspaudai puikiai pritaikomi tiek moderniam tiek klasikiniam dizainui, kvietimams suteikia prabangos, rafinuotumo, taip pat simbolizuoja tvirtą bei stabilų meilės ryšį.

1_kvietimu tendencijos_kvietimas_su vasko antspaudu_bruknesvestuves3

2_kvietimu tendencijos_kvietimas_su vasko antspaudu_bruknesvestuves2

3_kvietimu tendencijos_kvietimas_su vasko antspaudu_bruknesvestuves1

Gaminant kvietimus su antspaudais, mūsų studija virsta savotiškomis antspaudų dirbtuvėlėmis: jaukiai spragsi žvakutė, skamba rami muzika, tirpsta, liejas vaškas…ir gimsta elegantiški kvietimai.

16_vasko antspaudai_bruknesvestuves

17_vasko antspaudai_bruknesvestuves

18_vasko antspaudai_bruknesvestuves

Kalkinis popierius

Labai modernus ir stilingas sprendimas, mėgstantiems minimalizmą, lengvą, neperkrautą dizainą. Kalkinis popierius sukuria paslapties atmosferą, subtiliai pabrėžia kitus dizaino elementus ir tuo pačiu juos papildo. Kalkinio popieriaus panaudojimas kvietimuose gali būti įvairus: vokas, dėkliukas, kvietimo kortelė, įmautė. Svarbu tai, jog ant tokio popieriaus galima spausdinti tekstą ir kitas dizaino detales bei išgauti netikėtą peršviečiamumo (transparency) įspūdį.

21_kalkinis popierius_bruknesvestuves

5_kvietimu tendencijos_kvietimas_su kalke_bruknesvestuves1

4_kvietimu tendencijos_kvietimas_su kalke_bruknesvestuves1

Plėšyti krašteliai

Taip apipavidalinti kvietimai niekuomet nebus visiškai identiški, kiekvienas turės savitumo, charakterio ir gyvybės.  Tokio tipo kvietimams naudojamas minkštesnis popierius, todėl kvietimai atrodo šilti ir jaukūs. Derinyje labai tinkami kaligrafiniai šriftai bei papildomos detalės, tokios kaip šilko kaspinai, vaško antspaudai ar kalkinis popierius. Kvietimai plėšytais krašteliais puikiai tinka jautrios, romantiškos sielos jauniesiems.

6_kvietimas_plesytais krasteliais_bruknesvestuves6

7_kvietimas_plesytais krasteliais_bruknesvestuves1

Viskas ko reikia jiems pagaminti – tai tinkamas popierius ir darbščios rankos. Dar svarbu turėti erdvės, kurią galima nukloti plėšyto popieriaus pusnimis 😉

19_plestas krastas_bruknesvestuves

20_plestas krastas_bruknesvestuves

Sulankstymas

Drąsu, modernu ir netikėta. Puikiai tinka asmenybėms, kurios ieško ypatingų, išskirtinių kvietimų ir nori nustebinti kiekvieną svečią. Kvietimų lankstymo galimybės pačios įvairiausios: vertikalus, horizontalus, įstrižas lenkimas, sulankstymas su užsegimu, įmaute, ar netgi kvietimas-origamis. Naudojant tinkamus dizaino elementus ir šriftus tokio tipo kvietimams galima suteikti tiek klasikinį prabangų, tiek minimalistinį modernų atspalvį.

8_kvietimu tendencijos_sulankstomas kvietimas_bruknesvestuves2

9_kvietimu tendencijos_sulankstomas kvietimas_bruknesvestuves4

10_kvietimu tendencijos_sulankstomas kvietimas_bruknesvestuves3

Spauda ant vokų

Ant vokų galima spausdinti ne tik kreipinius, bet ir kvietimo dizaino elementus: jaunųjų inicialus, šventės datą, monogramą, gėlių, augalų, motyvus bei kitas dizaino detales. Tai galimybė išgauti visiškai išbaigtą kvietimo dizainą, neperkraunant paties kvietimo. Taip pat puikus sprendimas, kuomet kvietimai antspauduojami, rišami, klijuojami lipduku ar kitaip užbaigiami, nepaliekant galimybės lengvai juos atverti ir sutikrinti kreipinius prieš įteikiant.

11_kvietimu tendencijos_spauda ant voko_bruknesvestuves

12_kvietimu tendencijos_spauda ant voko_bruknesvestuves

Sodrios, tamsios spalvos

Būkite drąsūs ir nebijokite rinktis  juodos bei kitų tamsių/sodrių spalvų vestuviniams kvietimams bei dekorui. Tamsios spalvos tinkamuose deriniuose atrodo itin solidžiai ir elegantiškai bei sukuria žaismingus kontrastus.  Žinoma, nebūtina apsiriboti vien tik tamsiais atspalviais: juoda, bordo, tamsiai mėlyna puikiai dera su įvairiausiomis pastelėmis bei klasikine balta. Taip pat sodrios spalvos puiki atsvara blizgesiui, norint sukurti solidžią, klasikinę nuotaiką.

14_kvietimu tendencijos_teksturinis popierius_bruknesvestuves2
15_kvietimu tendencijos_teksturinis popierius_bruknesvestuves3

Tekstūrinis popierius

Neabejotinai, tai vienas svarbiausių kvietimų dizaino elementų. Net ir patys gražiausi šriftai, iliustracijos ar spalvos atspausdintos ant paprasto, plono, lygaus popieriaus neatrodys kokybiškai ar juolab šventiškai.  Tuo tarpu patys papraščiausi, minimalistiniai dizainai, atspausdinti ant tvirto tekstūrinio popieriaus įgauna ne tik kokybės įspūdį , bet ir atrodo išskirtinai stilingi bei skoningi.

13_kvietimu tendencijos_teksturinis popierius_bruknesvestuves

Nepaisant pokyčių dizaino sferoje, madų ir tendencijų, labai svarbu nepamiršti, jog vestuviniai kvietimai yra viena svarbiausių vestuvių šventės detalių – pirmoji žinutė, kurią Jūsų artimieji ir draugai gauna apie būsimą šventę. Kvietimai gali kurti nuotaiką, informuoti, nustebinti, pradžiuginti, bet svarbiausia ir smagiausia, jog jie gali ir turi kalbėti apie Jus. To ir linkime Jums – atrasti ir išdalinti būtent tokius kvietimus! 😉

O jei patiko mūsų darbai – labai lauksime Jūsų žinutės! (vestuves@bruknesdizainas.lt)

Su meile ir šypsenom,

Bruknės vestuvėms