Vestuvių kanceliarija įkvėpta geometrinių figūrų

by | Bir 9, 2017 | Įkvėpimui, Tendencijos, Vestuvės

Darbas dizaino srityje yra nemenkas iššūkis, turint omenyje tai, jog ši sritis yra itin dinamiška, nuolat tobulėjanti ir kintanti. Tendencijos šioje srityje nelinkusios užsisėdėti ir paprastai gyvuoja ne ilgiau kaip 1-2 metus. Tačiau išimčių pasitaiko – žmonės įsimyli tendencijas ir su jomis gyvena ilgiau. Tokio likimo linkime ir savo favoritėms – geometrinėms figūroms, kurios neabejotinai yra viena iš ryškiausių pastarųjų metų tendencijų dizaino srityje.

Todėl šiandien norime su Jumis pasidalinti dar vienu labai mylimu projektu, kurį įgyvendinome praeitais metais kartu su Lapės vestuvėmis. Labai džiaugiamės, jog turėjome progą panaudoti geometrines figūras ir jomis vestuvių dekorą išpildyti nuo A iki Z.

Geometrinės figūros padiktavo minimalistinių kvietimų idėją, kurios pagrindinis akcentas – akiai kiek neįprasta moderni, asimetriška širdis.

Toks pats širdies elementas nugulė ir ant linkėjimų knygos (Liumy), kuri rado sau vietą tarp žavingų dovanėlių svečiams – mini medučių.

linkėjimu albumas ir dovaneles sveciams

Šventė vyko Čiop Čiop kulinarijos studijoje, kuri kaip žinia turi daug langų su vaizdu į krantinę – užpildėme ir juos didelėmis šventės simboliu.

ciop ciop vilnius langu dekoras

cio ciop langu dekoras

Varines geometrines figūras lauko ir stalų dekorui pagamino Choco. Ir ne tik – jie erdvę papildė dailiomis lempučių kekėmis, kurias gėlėmis dekoravo Gėlės ir gvazdikai. 

choco - dekoras lemputemis

stalo dekoras

Geometrinių formų vardiniai meniu ir desertų stalo dekoracijos įsikūrė tarp išraiškingosios monsteros lapų ir auksinių įrankių. (Šefas: Anna Baranova / Vyną prie patiekalų rekomendavo gėrimų ekspertė Urtė Mikelevičiūtė)

meniu - stalo dekoras

meniu - stalo dekoras

smeigtukas tortui

Svečių susodinimo planas ne tik tapo vienu iš originalių vestuvių kanceliarijos elementų, bet ir privertė svečius įsitraukti į smagų žaidimą – kur gi mano stalas?

susodinimo planas

Ir tai dar ne viskas! Dar turime modernių miesto vestuvių atmosferą skleidžiantį gėrimų barą, kurį papildėme kokteilių meniu ir maišikliais su geometrinėmis figūromis.

kokteiliu baras

vestuviu kanceliarija

Subtili, moderni ir šiuolaikiška – tokia yra geometrinių figūrų tendencija. Tikimės, jog ji Jus sužavėjo ne ką mažiau nei mus ir labai laukiame naujų geometrinių iššūkių!