FIRMINIS STILIUS. Ar smulkiam verslui jo reikia?

Visi sutinka, kad logotipas yra būtinas, tačiau kas tas firminis stilius ir kiek smulkiam ar vidutiniam verslui jo reikia? Jūs matote, kad didelės kompanijos turi labai detalius ir išpuoselėtus Brandbook‘us. Juose aprašyta kaip turi atrodyti vizitinė kortelė, blankas, automobilis, marškinėliai ir dar gausybė kitų komunikacijai naudojamų priemonių. Kūrių Jums, žinoma, nereikia ar bent jau artimiausius  5 metus neturėsite jiems biudžeto. Bet ar tikrai Jums užteks tik logotipo?

Firminis stilius tai – rūbas, kuriuo Jūsų prekinis ženklas ar paslauga pasitinka klientus.

Net jei esate smulkus ar vidutinis verslas galite turėti firminį stilių. Jis gali būti gerai apgalvotas, bet nedidelis. Turėti tik tuos elementus, kurie reikalingi Jūsų veiklai esamuoju laiku. Jei veiklą vykdote elektroninėje erdvėje Jums nereikės firminių marškinėlių, tušinukų ir kitų panašių priemonių dizaino aprašymų. Jūsų verslo firminio stiliaus aprašą galima sukurti iš logotipo, vizitinės kortelės, socialinių tinklų šablonų ir reklaminio maketo dizaino aprašymo. Pateikiant keletą Jūsų verslo modelį atitinkančių priemonių galima gana aiškiai ir konkrečiai apibrėžti firminio stiliaus gaires. Taip Jūs galėsite sukurti vientisesnį vaizdą savo komunikacijoje, žinosite kur ir kokias spalvas ar šriftus naudoti norint išlaikyti bendrą stilistiką.

FIRMINIS STILIUS

Logotipas + šriftai ir spalvos + komunikacijos priemonių dizainai.

Visa tai sugula į bendrą aprašą, dar vadinamą Brandbook‘ą. Jo turinys priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių.

 

Firminio stiliaus kūrimo kaina priklauso nuo to kiek daug komunikacijos priemonių norėsite aprašyti. Jūs galite susikurti firminį stilių, kurio aprašyme bus logotipas +šriftai ir spalvos + vizitinės kortelės, dovanų kuponas, Facebook viršelio dizainas. Ir tai Jums bus puikus rūbas verslo pradžioje. Suderinę ir sukūrę bent keletą priemonių vientisu stiliumi Jūs jau turėsite savo išskirtinumą. Jūs būsite geriau matomi ir pastebimi, Jums taps lengviau komunikuoti, o naujai sukurtas stilius padės augti ir būti didesniais.

Kokios priemonės galėtų būti Jūsų Firminio stiliaus apraše?

 

Tai tik pavyzdžiai galimo firminio stiliaus sudėties. Kiekvienas yra individualus savo veikla, produktais ir tikslais, todėl verta žinoti, kad vienos taisyklės nėra. Jūsų firminis stilius gali būti sukurtas atsižvelgiant į Jūsų verslo poreikius ir galimybes.

Jei turite klausimų ar norite pasitarti kaip sukurti nuoseklų firminį stilių savo produktui ar paslaugai – rašykite.

REIKIA LOGOTIPO? NUO KO PRADĖTI?

REIKIA LOGOTIPO? NUO KO PRADĖTI?

REIKIA LOGOTIPO? Nuo ko pradėti? „Sveiki, mums reikėtų logotipo, nežinom nuo ko pradėti ir kaip viskas vyksta. Kiek tai kainuoja?“  Tokį ar panašų tekstą man dažnai tenka perskaityti laiškuose ar socialinių tinklų žinutėse. Kurdami paslaugą ar produktą žmonės žino,...

LOGOTIPO PATENTAVIMAS LIETUVOJE

LOGOTIPO PATENTAVIMAS LIETUVOJE

LOGOTIPO PATENTAVIMAS LIETUVOJE Logotipo patentavimas Lietuvos rinkoje yra tikrai nesunkus ir daugeliui lengvai įveikiamas darbas. Jei esate bent kartą naudojasi elektroninėmis paslaugomis turėtumėte be vargo susitvarkyti. Logotipą patentavimui galite pateikti...

+370 612 20410

Privatumo politika / Copyright @ 2020 Bruknės dizainas