AR TIKRAI FREELANCER’iai MIEGA IKI PIETŲ?

Nemaža dalis samdomų darbuotojų pirmadieniais – anksti ryte – niurzgėdami sunkiai lipa iš lovų ir ruošiasi į darbą. Jiems tingu, norisi miego ir dar jie žino tuos laiminguosius – freelancer‘ius. Tie tai miega iki pietų! Jiems pirmadieniai nė motais, keltis anksti nereikia – išlipo iš lovos apie pietus, pasidarė kavos ir sėda prie kompiuterio padirbėti (jei žinoma yra įvėpimas).

Maždaug taip daugelis žmonių įsivaizduoja freelancer‘io darbo dienos pradžią. Apie tą ilgesnį pamiegojimą ir aš svajodavau, kai dirbau marketingo skyriaus vadove. Tai buvo darbas kurio ilgai siekiau, bet pirmadieniais pavydėdavau tiems dirbantiems iš namų.

Šiandien jau 7 metai, kai pasirinkau grįžti prie savo pirmosios profesijos ir vėl pradėjau dirbti laisvai samdoma grafikos dizainere. Darbo dienomis nubundu apie 7 ryto, nes turiu darbą į kurį man nesunku atsikelti. Dirbu iš namų todėl turiu prabangą į savo darbo vietą eiti su šlepetėmis, pusryčių lėkšte ir kava. Pavėluoti praktiškai nėra galimybių J. Neturiu vadovo, kuris patikrintų, bet turiu klientus, kurie mane pasamdė. Esu įsipareigojusi atlikti jiems darbus kokybiškai ir laiku, todėl darbo dienomis negaliu miegoti iki pietų. O ir nenoriu!

Kodėl nemiegu iki pietų?

  • Nes turiu darbo 🙂 .
  • Nes efektyviausiai dirbu ryte.
  • Nes mano klientai dirba nuo ryto.

Yra turbūt dar daug priežąščių kodėl aš ir daugelis kitų laisvai samdomų darbuotojų keliasi anksti ryte, bet viena pagrindinių, manau yra motyvacija ir meilė darbui, kurį pasirinkome. Šiandien vis daugiau žmonių renkasi darbą iš namų ir moka dirbti efektyviai, todėl tikiu, kad mitai apie pusdienį miegančius freelancer‘ius ims nykti.

Čia dar keletas mitų apie laisvai dirbančius grafikos dizainerius:

 

REIKIA LOGOTIPO? NUO KO PRADĖTI?

REIKIA LOGOTIPO? NUO KO PRADĖTI?

REIKIA LOGOTIPO? Nuo ko pradėti? „Sveiki, mums reikėtų logotipo, nežinom nuo ko pradėti ir kaip viskas vyksta. Kiek tai kainuoja?“  Tokį ar panašų tekstą man dažnai tenka perskaityti laiškuose ar socialinių tinklų žinutėse. Kurdami paslaugą ar produktą žmonės žino,...

+370 612 20410

Privatumo politika / Copyright @ 2020 Bruknės dizainas